NHL 13

Novinky, obrázky, videa…

Kooperativní hra a termín Crackdown

Včera Microsoft oznámil, že se 18. ledna chystá vydat hratelnou ukázku svého nadcházejícího, pro Xbox 360 exklusivně vyvíjeného, akčního projektu s názvem Crackdown. Plná verze tohoto díla studia Real Time Worlds se podle oficiálních informací má objevit 20. února v USA a 23. února v Evropě. Demo by mělo obsahovat jak singleplayer, tak i kooperativní módy. O tom, jak těžké je tuto hru dát dohromady, stejně jako o tom, jaké rozdíly budou mezi singleplayerem a multiplayerem, a dalších věcech, se vývojáři zmínili ve svém rozhovoru pro magazín MSXBOX World. K tomu pro vás máme sadu nových screenshotů a také nové video.
If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.


Co se týče obsahu, kooperativní mód se nebude od singleplayeru lišit. A právě to bylo pro tvůrce výzvou. Hra jako taková totiž disponuje světem vykresleným až do horizontu a to navíc značně živým. Svůj domov v něm má velká spousta postaviček, všude se pohybují různá vozidla a další objekty, které všechny mohou být ovlivněny fyzikálním enginem, což zprostředkovat do multiplayeru není zrovna legrace. Tvůrci mají rozhodně zájem hráčům v kooperativní hře nabídnout stejnou volnost, jaká panuje v singelplayeru, takže i zde budete moci chodit kdykoliv kamkoliv si vzpomenete. Kromě toho bude kooperativní mód libovolně přístupný. Hra může být otevřena na základě žádosti o připojení se pro kohokoliv či pouze pro přátele. Když třeba budete mít problém s nějakým náročným bossem, můžete si k sobě přizvat dalšího hráče, aby vám s ním pomohl.

Připomínám, že gangy budou v Crackdown tři – asijský, ruský a mexický. Poznáte je i podle řeči, mluvit totiž budou převážně svými rodnými jazyky – los Muertos španělsky, The Volk rusky, avšak Shai-Gen Corporation anglicky, a to kvůli tomu, že jej tvoří víc národností, byť původem z Asie. Podle nich je město, kde budete coby posel práva a spravedlnosti úřadovat, rozděleny na tři hlavní části, tématicky vyvedenétak, aby odpovídaly danému gangu. Uprostřed pak jsou čtyři ostrůvku tvořící centrum vaší agentury. Jak už jistě víte, Crackdown nese prvky RPG. Hráč bude moci v průběhu hraní zdokonalovat své schopnosti a dít se to bude přes zabíjení protivníků. V bojích muž proti muži nebo při jakémkoliv zabití nepřítele s využitím brutální síly tak například vylepšíte své svaly, honičkami vypilujete své řidičské schopnosti, skákáním přes střechy vytrvalost, apod.
Zdroj: Tiscali Games

Share and Enjoy:
  • Print
  • email
  • PDF
  • Add to favorites
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

Komentáře jsou uzavřeny.